Opinie

Zajęcia były dobrze zorganizowane.Uczyłam się nowych słów oraz uczyłam się poprawnie pisać i wymawiać.Miałam zapewnione wszystkie materiały do nauki.W ciągu miesiąca opanowałam podstawy(alfabet,liczby).Jestem zadowolona z zajęć i bardzo wszystkim je polecam.

MagdaPrzede wszystkim chciałabym podziękować Kasi za to, że zaraziła mnie ciekawością języka szwedzkiego i sprawiła, że zajęcia stały się dla mnie przyjemnością, a nie obowiązkiem.Potrafi w odpowiedni sposób zmotywować ucznia i pokierować nauką tak, żeby zachęcić i zaciekawić. W czasie spotkań Kasia jasno tłumaczy zasady gramatyki, a co najważniejsze stawia główny nacisk na poprawna wymowę. Opowiada także rożne ciekawostki o życiu w Skandynawii i zwyczajach tam panujących.Przygotowuje wszelkie potrzebne materiały do zajęć - xera kolejnych rozdziałów z podręcznika Svenska utifran, dodatkowe ćwiczenia i opracowania gramatyczne. Doskonałym uzupełnieniem są pliki mp3 z nagranymi przez lektorów textami czytanek, ćwiczeniami, dyktandami i piosenkami.Serdecznie polecam :) Jeśli macie jakieś pytania piszcie: jaguha@o2.pl

AnkaZajęcia były samą przyjemnością, żadnego stresu, bardzo miła atmosfera. Kasia przygotowuje wszystkie potrzebne do zajęć materiały oraz mnóstwo dodatkowych, uzupełniających, do samodzielnej nauki. Ale najważniejsze jest to, że Kasia w bardzo przystępny sposób tłumaczy zasady gramatyki, o co mi osobiście najbardziej chodziło. Po kilku zajęciach można opanować podstawy języka szwedzkiego. BARDZO GORĄCO POLECAM ZAJĘCIA Z KASIĄ :)

ZuzaNa zajęcia prowadzone przez Kasię natrafiłem zupełnie przypadkowo szukając nauki j.szwedzkiego w internecie. Zaryzykowałem i... to był "strzał w dziesiątkę" :) . W ciągu kilku miesięcy dzięki Niej opanowałem solidne podstawy języka szwedzkiego - ponad 1500 słów, gramatykę i konstrukcje językowe. Wg mnie to duży sukces - mój jako ucznia :) ale przede wszystkim znakomitej nauczycielki. Kasia potrafi przekazać swoją wiedzę w sposób przystępny i zrozumiały - zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, ciekawie i co najważniejsze - skutecznie :). Kasia ma anielską cierpliwość i elastyczne podejście do ucznia - dobiera materiały i tematy zajęć tak aby zmotywować kursanta do wysiłku i zachęcić do samodzielnej pracy. Jestem baaardzo zadowolony z zajęć u Kasi, za co Jej bardzo dziękuję i życzę dalszych sukcesów w nauczaniu. Tusen tack !! :):)

TomekZajęcia prowadzone przez Kasie oceniam bardzo dobrze. Na zajęciach panuje miła atmosfera, a Kasia to po prostu świetna nauczycielka. Dzięki niej opanowałem podstawy szwedzkiego w krótkim czasie. Poza tym warto dodać , iż Kasia przygotowuje świetne materiały , które niezmiernie pomagają w nauce , zarówno na zajęciach jak i w domu. Gorąco polecam zajęcia prowadzone przez Kasie.

MichałZajęcia z Kasią oceniam bardzo dobrze. Podstawy gramatyczne / w moim przypadku miałam z tym kłopot/, tłumaczy w przystępny sposób, i wymaga od ucznia myślenia - co jest właściwe. Byłam zadowolona z tych lekcji, które musiałam przerwać, w nadziei, że wrócę. Polecam zajęcia z Kasią.

Ulaskończyłem 40-tkę i szwedzkiego uczę się dla przyjemności. Nie mam żadnych innych powodów. Kasia powoduje, że: mi się nadal chce (już ponad 2 lata, może nawet 3, nie pamiętam), i mam wyniki. Spokojnie się dogadam w Szwecji na ulicy, zupełnie bez problemu przeczytam i zrozumiem, a czasem nawet streszczę :) teksty (nie za bardzo skomplikowane czy branżowe, ale i nie zupełnie proste). Kasia jest wymagająca i "każe" odrabiać prace domowe. Na kekcjach niestrudzenie poprawia po tysiąc razy powtarzane przeze mnie błędy (oj, ma Kobieta cierpliwość!). Zajęcia są przyjemne, dużo czytamy, rozmawiamy, robimy ćwiczenia. Tak. nauka u Kasi to pożyteczne z przyjemnym. Aha! i nie ma odpuszczania zajęć - każdą nieobecność trzeba odrobić. Czyli jeśli chcesz umieć - Kaśka zrobi, ż będziesz umiała (lub umiał).

MarcinHej! Minął rok odkąd skończyłem zajęcia z Katarzyną. Wspominam naukę bardzo dobrze gdyż zależało mi na szybkim przyswojeniu tego co najważeniejsze w języku szwedzkim. Od roku mieszkam w tym kraju i prawdę mówiąc sporo korzyści dostarczyła mi ta nauka. Fakt może nie od razu będziemy rozmawiać biegle ale napewno się porozumiemy choćby w najprostszych sytuacjach życiowych. Polecam gorąco tą sympatyczną i świetnie przygotowaną do nauczania koleżankę.

RafałNauka szwedzkiego z Kasią to połączenie przyjemności z tym, co pożyteczne. Nieważne czy Twoim celem jest przyswojenie sobie pobieżnie szwedzkiego na wyjazd, zapoznanie się ze specjlalistycznym słownictwem czy nauka języka dla przyjemności- Kasia zaraża zainteresowaniem tą kulturą, językiem przez co nauka jest przyjemna i dynamiczna. Dziewczyna ma świetnie wyczucie między ciepłą, fajną atmosferą zajęć a wymaganiami motywującymi do pracy. Gorąco polecam!

GosiaKasia jest bardzo dobrą nauczycielką: energiczna, dynamiczna, wymagająca, kompetentna;starannie przygotowuje dla uczniów wszelkie niezbędne materiały: ćwiczenia gramatyczne, teksty do czytania, nagrania do słuchania w domu; bardzo dba o rozwój ucznia i rozbudza jego zainteresowanie kulturą Szwecji podsyłając ciekawe linki i informacje o wydarzeniach kulturalnych związanych ze Skandynawią; polecam z całą stanowczością lekcje szwedzkiego pod kierunkiem Kasi!

AgataHej! Zajęcia z Kasią to najbardziej efektywne połączenie przyjemności z nauką i satysfakcją ze zdobywanej wiedzy jakie można sobie wyobrazić. Kasia poza solidną podstawą gramatyczną i leksykalną często uzupełnia zajęcia o ciekawostki kulturalne czy obyczajowe prosto ze Skandynawii, przez co zdobywane umiejętności łatwiej przełożyć na realne sytuacje. Na zajęciach bardzo dużo rozmawiamy, co uważam za ogromny atut, bo nic nie zmniejsza tak strachu do komunikacji w obcym języku jak ćwiczenie wypowiedzi. Dzięki temu, że Kasia stara się częściowo dostosować materiał do preferencji i chętnie rozszerza go w interesujących ucznia obszarach a także potrafi zmotywować do nauki zajęcia nigdy nie są nudne. Naszą dotychczasową współpracę oceniam na wielki plus, widać że Kasia jest nie tylko nauczycielem, ale też w 100% pasjonatem Skandynawii :)

AgnieszkaZajęcia z Kasią to czysta radość z nauki języka! Przy Kasi bardzo łatwo otworzyć się przede wszystkim na mówienie po szwedzku, bo nawet kiedy popełnia się po raz setny oczywisty błąd, to cierpliwie go prostuje. Kasia dostosowuje zajęcia do potrzeb ucznia - mi najbardziej zależało na mówieniu, dlatego nasza zajęcia opierają się przede wszystkim na mówieniu i czytaniu. Zajęcia są powiązane z przeróżnymi ciekawostkami dotyczącymi Skandynawii, dzięki czemu nauka języka nabiera smaczków. Nie wyobrażam sobie teraz nauki szwedzkiego u kogoś innego :)

MaciejKasia jest odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Chcę przez to powiedzieć, że dobrze zrobiła wybierając zawód nauczyciela:) Jeśli miałbym znaleźć słowa/wyrażenia, które w jakiś sposób kojarzą mi się z Jej osobą to są to: duża wiedza konsekwencja w działaniu dobry warsztat pedagogiczny pasja zdrowy dystans spokój Pracujemy razem dwa lata i przed nami jeszcze ze dwa:) Z pełną odpowiedzialnością polecam lekcje u Kasi Kruk – Nowak.

WojtekZajęcia z Kasią należą do wyjątkowych, łączą sumienność z pasją. Duża wiedza na temat kultury Skandynawii przekazywana w zajmujący sposób, indywidualne podejście do ucznia, cierpliwość oraz pełen profesjonalizm to tylko najważniejsze z zalet, jakie należy wymienić. Zajęcia prowadzone w sposób zróżnicowany, niebanalny, stymulujący do ciągłej aktywności znacząco motywują do nauki. Bogactwo ćwiczeń zarówno leksykalnych, jak i gramatycznych, konwersacje, utrwalanie zdobytej wiedzy poprzez ćwiczenia słuchowe i wypowiedzi pisemne to główne metody dydaktyczne wprowadzane na lekcjach. Z praktycznego punktu widzenia, za najistotniejsze uważam nastawienie na kształtowanie praktycznych umiejętności reakcji językowych ucznia w sytuacjach życia codziennego już na początkowych etapach nauki. Zajęcia te zasługują na szczególne wyróżnienie:)

RobertGorąco polecam każdemy kto chce się nauczyć szwedzkiego,poznać kulturę i obyczaje panujące w skandynawi. Przyjazna atmosfera w domowym zaciszu w obecności dwóch kotów

PiotrKasia była moja nauczycielka przez 7miesięcy (naukę przerwał mój wyjazd do Szwecji) i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nigdy lepiej nie zainwestowałam pieniędzy w prywatne lekcje języka (a było w tym zakresie przygód niemało:)). Polecam Kasię każdemu, kto chce się uczyć tego niezwykłego języka, jest w tym świetna, gdybym takich nauczycieli spotykała na swej drodze może próby z innymi językami nie kończyłyby się zniechęceniem, a potem porażka... Wielkie dzięki za wspólna pracę Kasiu i oby tak dalej!!

KamilaBardzo polecam lekcje szwedzkiego z Kasią! jeżeli ktoś myśli poważnie o nauce tego języka Kasia jest idealną osobą, która w profesjonalny, szybki i bezbolesny;) sposób nauczy szwedzkiego. Ja najbardziej lubiłam informację, których nie ma w książkach, praktyczne rady i uwagi, które teraz w Szwecji bardzo mi się przydają! Żałuję, że nie miałam więcej czasu na lekcje...Polecam!!!!

AniaŹródło: http://www.e-korepetycje.net